Boman & Svahn Bygg & Entreprenad AB

Pistolvägen 1, 702 21 Örebro

Växel: 019-36 99 00

Mail: info@bomansvahn.se

För närvarande har vi problem med kontaktformulären på vår webbplats. Tills detta är löst ber vi dig skicka e-post till oss på info@bomansvahn.se.

Våran fantastiska personal

Mikael Boman
Projekt- och Projekteringsledare
019-36 00 42
mikael@bomansvahn.se
Joakim Svahn
VD/Arbetschef
019-36 00 43
joakim@bomansvahn.se
Håkan Martinsson
Projektledare
019-36 00 46
hakan@bomansvahn.se
Per Andersson
KMA/Anbud
019-36 00 41
per@bomansvahn.se
Jonas Flykt
Platschef/Arbetsledare
019-36 00 45
jonas@bomansvahn.se
Andreas Brüde
Arbetsledare
019-36 00 48
andreas@bomansvahn.se
Christoffer Becker
Arbetsledare
019-36 00 44
christoffer@bomansvahn.se
Martin Hedlund
Kalkylansvarig
019-36 00 47
martin@bomansvahn.se
Jonas Alm
Projekt-/Arbetsledare

019-36 00 49

jonas.alm@bomansvahn.se
Jakob Ericsson
Kalkyl

070-677 03 29

jakob@bomansvahn.se
Samuel Lindgren
Platschef/Arbetsledare

070-677 06 85

samuel@bomansvahn.se
Jörgen Johansson
Projektledare

070-677 02 84

jorgen@bomansvahn.se

Våra trevliga och skickliga snickare

Alexander Andersson Helge
Snickare
Anton Björnram
Snickare
Attila Toth
Snickare
David Kopp
Snickare

070-677 04 55

Emil Kristensson
Snickare

070-677 03 88

Fredrik Gillberg
Snickare

070-766 00 25

Fredrik Rosell
Snickare

070-677 60 81

Glenn Karlsson
Snickare/Skyddsombud

070-603 35 90

Göran Björkegren
Snickare

070-677 04 15

Isabella Svahn
Snickare
Joel Bäckström
Snickare
Joel Karlsson
Snickare
Johan Eriksson
Snickare
Kent Ehngren
Snickare

070-677 33 02

Magnus Knutsson
Snickare

070-898 00 74

Mats Ullbrand
Snickare

070-637 92 01

Mattias Eng
Snickare

070-603 31 78

Nichlas Larsson
Snickare
P-A Andersson
Snickare

070-603 03 31

Patrik Andersson Nilsen
Snickare
Patrik Widholm
Snickare

070-677 73 55

Peter Sowa
Snickare

070-603 16 08

Simon Ressem
Snickare
Stefan Boija
Snickare

070-677 06 36

Tobias Persson
Snickare

070-677 55 35

Ulf Hultqvist
Snickare

070-637 92 52

Ulf Wallenius
Snickare

070-677 04 71

Wilmer Zachrisson
Snickare
Robert Gustafsson
Snickare
Anton Boman
Snickare
Fredrik Lönnström
Snickare
Adam Ihrstedt
Snickare
Albin Carlman
Snickare
Andreas Barth
Snickare
Dan Facaianu
Snickare
Filip Wallin
Snickare
George Barbu
Snickare
Gustav Wetterberg
Snickare
Johan Sers
Snickare
Ludvig Forsberg
Snickare
Mattias Wallin
Snickare
Max Pettersson
Snickare
Sebastian Biteus
Snickare
Gheorghe Facaianu
Snickare
Iulian Pisau
Snickare