Boman & Svahn Bygg & Entreprenad AB

Pistolvägen 1, 702 21 Örebro

Växel: 019-36 99 00

Mail: info@bomansvahn.se

För närvarande har vi problem med kontaktformulären på vår webbplats. Tills detta är löst ber vi dig skicka e-post till oss på info@bomansvahn.se.

Våran fantastiska personal

Mikael Boman
Projekt- och Projekteringsledare
019-36 00 42
mikael@bomansvahn.se
Joakim Svahn
VD/Arbetschef
019-36 00 43
joakim@bomansvahn.se
Andreas Brüde
Arbetsledare
019-36 00 48
andreas@bomansvahn.se
Anna-Lena Wetterberg
Byggadministratör

019-500 26 13

anna-lena@bomansvahn.se
Christoffer Becker
Arbetsledare
019-36 00 44
christoffer@bomansvahn.se
Fredrik Rosell
Arbetsledare

019-500 26 15

fredrik@bomansvahn.se
Jakob Ericsson
Kalkyl

019-500 26 12

jakob@bomansvahn.se
Jonas Alm
Projekt-/Arbetsledare

019-36 00 49

jonas.alm@bomansvahn.se
Jonas Flykt
Platschef/Arbetsledare
019-36 00 45
jonas@bomansvahn.se
Jörgen Johansson
Projekteringsledare

019-500 26 11

jorgen@bomansvahn.se
Kristofer Lundstedt
Arbetsledare

019-500 26 14

kristofer@bomansvahn.se
Martin Hedlund
Kalkylansvarig
019-36 00 47
martin@bomansvahn.se
Per Andersson
KMA/Anbud
019-36 00 41
per@bomansvahn.se
Samuel Eriksson Medin
Platschef/Arbetsledare

019-500 26 10

samuel@bomansvahn.se
Tobias Watson
Projektledare

019-36 00 46

tobias@bomansvahn.se

Våra trevliga och skickliga snickare

Adam Ihrstedt
Snickare
Albin Carlman
Snickare
Alexander Andersson Helge
Snickare
Ahmet Kahramanoglu
Snickare
Andreas Barth
Snickare
Anton Björnram
Snickare
Anton Boman
Snickare
Asad Ahmadi
Snickare
Attila Toth
Snickare
Dan Facaianu
Snickare
David Kopp
Snickare

070-677 04 55

Emil Kristensson
Snickare

070-677 03 88

Filip Wallin
Snickare
Fredrik Gillberg
Snickare

070-766 00 25

Fredrik Lönnström
Snickare
George Barbu
Snickare
Gheorghe Facaianu
Snickare
Hosein Mohammadi
Snickare
Glenn Karlsson
Snickare/Skyddsombud

070-603 35 90

Gustav Wetterberg
Snickare
Göran Björkegren
Snickare

070-677 04 15

Isabella Svahn
Snickare
Iulian Pisau
Snickare
Joel Bäckström
Snickare
Joel Karlsson
Snickare
Johan Eriksson
Snickare
Johan Sers
Snickare
Kent Ehngren
Snickare

070-677 33 02

Ludvig Forsberg
Snickare
Magnus Knutsson
Snickare

070-898 00 74

Mats Ullbrand
Snickare

070-637 92 01

Mattias Eng
Snickare

070-603 31 78

Mattias Wallin
Snickare
Max Pettersson
Snickare
P-A Andersson
Snickare

070-603 03 31

Patrik Andersson Nilsen
Snickare
Patrik Widholm
Snickare

070-677 73 55

Peter Sowa
Snickare

070-603 16 08

Roger Blixt
Snickare
Sara Gustafsson
Snickare
Sebastian Biteus
Snickare
Simon Eng
Snickare
Simon Ressem
Snickare
Stefan Boija
Snickare

070-677 06 36

Viktoria Nilsson
Snickare
Ulf Hultqvist
Snickare

070-637 92 52

Ulf Wallenius
Snickare

070-677 04 71

Wilmer Zachrisson
Snickare